Moje życie w Krakowie

Kraków

Nie od dzi¶ Kraków jako miasto ma pomysł na siebie

krk_a-short-street-in-cracow-1527010-1280x960.jpgNie od dzi¶ Kraków jako miasto ma pomysł na siebie, nie tylko w aspekcie turystycznym lecz również promowania się na dużo szersz± skalę czyli pozwalaj±c± na wzbudzenie zainteresowania ze strony potencjalnych i ewentualnych inwestorów.

 

Oczywi¶cie nie jest to zadanie łatwe, przede wszystkim w Krakowie zadbano o wiele szczegółów zwi±zanych z rewitalizacj± owego miasta, ożywieniem go czy też wprowadzeniu ciekawych rozwi±zań jak chociażby walkę ze smogiem. Zatem bez w±tpienia dobrym posunięciem było działanie na szeroko pojęt± skalę w okresie gdy wiele miast zmagało się z kryzysem gospodarczym a migracja zagraniczna stała się nader poważnym problemem.

Udało się nie tylko ożywić rynek lecz przede wszystkim zachęcić ludzi młodych do tego by wi±zali swoj± przyszło¶ć z tym miastem niekiedy aby zdecydowali się zwi±zać z nim na stałe.

 

Nie było to łatwe zadanie jednak jak pokazuje życie udało się cel ten zrealizować a co najważniejsze osi±gn±ć najważniejsze założenie co wcale nie było łatwe, wręcz przeciwnie jednak dla chc±cego nic trudnego i kolejny raz okazało się to możliwe do zrealizowania.